TurnovskovAkci.cz Aktuality | Zápisník | Kultura | Sport | Fotoreportáže | Videoreportáže | Společenská kronika
iTurnovsko.cz Katalog firem | Regionální inzerce | Seznam měst a obcí | Instituce, úřady, sdružení
iTurnovsko.cz

iTurnovsko.cz - Pravidla inzerce

• Základní informace

Informační regionální portál iTurnovsko.cz je provozovaný fyzickou osobou - Ing. Martin Beksa,
IČ 68450397, dále jen provozovatel.

Na tomto informačním regionálním portálu lze bezplatně inzerovat v sekci REGIONÁLNÍ INZERCE pouze soukromou inzerci, nikoli komerční sdělení či prezentaci firmy.

Vkládané inzeráty nesmí porušovat zákony ČR a nesmí být v rozporu s dobrými mravy: pravidlem je slušnost a dodržování zákonů - vyvarujte se urážlivých výroků, vyřizování účtů, propagace různých ilegálních politických hnutí, které jsou v rozporu s obecnou slušností a zákony České Republiky.

• Neakceptovatelný obsah inzerce
 

Na serveru iTurnovsko.cz je zakázáno inzerovat především:
- webové služby, samostatné webové stránky
- soutěže, půjčky, pyramidové hry, multilevel marketing
- provizní systémy, které fungují na principu tzv. refferal nebo affiliate programů
- systémy, které nabízejí bezpracné výdělky
- emailingové systémy
- kopírování letáků, dopisů, disket, CD, DVD, rozesílání obálek, vkládání letáků do obálek a podobné podvodné systémy
- inzeráty typu "napište si emailem o více informací"
- léky, prášky a různé preparáty
- práce, jejichž podmínkou je poplatek předem
- inzeráty bez zjevného obsahu, tj například "nabízím práci, více informaci na telefonu/emailu."
- podvodné nabídky, například vkládat telefonní kontakt na zpoplatněnou linku apod.
- vkládat odkazy na jiné inzertní nebo aukční weby nebo jinak dělat reklamu konkurenci, tzn. webům stejně zaměřeným jako iTurnovsko.cz

 
• Sdělení provozovatele

Provozovatel nenese zodpovědnost za zneužití osobních dat uživatele uvedených v inzerátu, nebo získaných nelegálním proniknutím do systému stránek třetí osobou.

Provozovatel neodpovídá za činnost uživatelů ani za způsob jakým služby využívají. Nenese také žádnou odpovědnost za případné zneužití služeb portálu uživateli či třetími osobami.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které by uživateli nebo třetím osobám přímo, nepřímo či náhodně vznikly v důsledku nebo v souvislosti s využíváním služeb portálu iTurnovsko.cz.

Provozovatel pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím a nepřebírá tak žádné záruky za kvalitu, původ, dodání, odebrání, zaplacení nebo upotřebitelnost nabízených věcí.

Provozovatel neodpovídá za obsah inzerátu, za obsah inzerátu odpovídají osoby, které inzerát do systému přidají.

Provozovatel si vyhrazuje právo provést nezbytné změny v inzerátu, případně inzerát vůbec nezveřejnit, a to bez udání důvodů. Dále si vyhrazuje právo inzerát přesunout do jiné kategorie, případně inzerát odstranit z nabídky, který je dle jejího názoru v rozporu se zákony, slušnými mravy nebo je jinak nevhodný. Zároveň si provozovatel vyhrazuje právo znemožnit přístup uživatelům, kteří se zachovají výše uvedeným způsobem, a to například zablokováním registrace, emailové schránky nebo IP adresy.

 
• Pravidla inzerce

Je zakázáno vkládat animované GIFy - animace je vyhrazena pro reklamu a ne pro inzerci a mnoho uživatelů zbytečně obtěžuje.

Inzerát může být uveden pouze v jedné kategorii, je zakázáno vložit jeden inzerát vícekrát do kategorie nebo do více kategorií. Vkládejte inzeráty pouze do odpovídajících kategorií. Pokud pro svůj inzerát nemůžete najít vhodnou sekci, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi vytvoříme sekci novou. Pozor! Odpovídající kategorií se nemyslí kategorie příbuzná!

Nadpis inzerátu musí být výstižný, musí vypovídat o obsahu inzerátu.

Fotografie musí být ve formátu .gif, .jpg nebo .png. Pokud jsou moc velké, může nahrání trvat i několik minut (podle rychlosti vašeho připojení). Zmenšete je v grafickém programu a urychlíte tím nahrání fotografií. Maximální velikost jedné fotografie je stanovena na 1MB.

Fotografie umístěné u inzerátu nesmí být erotického charakteru, nebo nesmějí zobrazovat intimní části lidského těla. Dále nesmějí být výhružné, klamavé či urážlivé.

Pro firemní inzerci slouží Katalog firem. Jde nám o transparentnost inzerce - žádná seriózní firma se nemusí skrývat za anonymní účet a neseriózní firmy na iTurnovsko.cz nechceme.

Dále je zakázáno vkládat do nadpisu inzerátu název firmy nebo odkaz na její web, od toho je tu opět záznam v Katalogu firem.

Inzerujte pouze konkrétní zboží a služby. Bezplatná inzerce není (na rozdíl od placené reklamy) určena k něčí propagaci, ale k přímému nákupu a prodeji.

Tyto podmínky nabývají platnosti a účinnosti okamžikem jejich zveřejnění. Provozovatel si vyhrazuje právo tyto podmínky změnit.

Pro případné dotazy nás neváhejte kontaktovat.